Podmínky ochrany osobních údajů

V případě zpracování osobních údajů, které je založeno na souhlasu subjektů údajů pro účely zasílání obchodních sdělení a pro účely jiných aktivit přímého marketingu internetového obchodníka.

 

Ochrana osobních údajů

 1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE

 • 1.1. Správcem Vašich osobních údajů je společnost Rekant s.r.o, se sídlem na adrese Severozápadní I. 285/8, 141 00 Praha 4, identifikační číslo: 28233727, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 134181 (dále jen „správce“).
 • 1.2. Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Rekant s.r.o, Severozápadní I. 285/8, 141 00 Praha 4,, adresa elektronické pošty info@my-brother.cz     telefon +420 777 654 655
 • 1.3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů

2. ZÁKONNÝ DŮVOD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 • 2.1. Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

3. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 • 3.1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.
 • 3.2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

 

4. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

 • 4.1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, jsou 10 let, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).

5. DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

 • 5.1. Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou firmy WordPress (provozovatel ehsopového systému), firma Unihost s.r.o. (správce serverů) a firma Casablanca INT (provozovatel datového centra), Heureka Shopping s.r.o. (zpracování emailu pro zasílání emailového dotazníku spokojenosti), DPD (dopravce objednaného zboží), PPl (dopravce objednaného zboží), Česká pošta (dopravce objednaného zboží), GEIS (dopravce objednaného zboží), SWS (distributor zboží do ČR), Facebook Inc. (k propagaci naší a Vaší společnosti), Instagram (k propagaci naší společnosti) Mirtana (zpracovatelská účetní společnost).

 

6. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

          6.1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich                                     osobních   údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost                        Vašich osobních údajů.

 • 6.2. Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu info@my-brother.cz

 

 • 6.3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.
 • 6.4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

 

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 25.5.2018